fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Ekonomia

Brakujący element

Gra na giełdzie pozwala wygrać, ale i przegrać. Okazuje się, że przegrana ma też swoje dobre skutki. Kto traci pieniądze, ten może zyskać właściwy stosunek do inwestowania i do pieniądza w ogóle – pisze Paweł Nazaruk w swojej książce „Przebudzenie inwestycyjne".
Na okładce autor zachęca: poznaj prawdę o świecie finansów, zobacz kłamstwa, unikaj oszustw i zacznij zarabiać jak rentier. I dodaje: Ta wiedza warta jest milion dolarów.
Ile zapłacił autor, nie wiadomo, ale jak się zwierza, stracił wraz z przyjaciółmi pięć milionów złotych. To go nauczyło inwestowania, ale przede wszystkim  życia, i teraz dzieli się swoimi doświadczeniami z każdym, kto chce o nich czytać. Przyznaję,  czyta się lekko i przyjemnie.  Książka zawiera trochę poradnika giełdowego,  informacji o instrumentach finansowych, o rynku pieniądza, inwestowaniu, a także praktyczne rady z dziedziny psychologii. Mówi, że aby odnieść jakikolwiek sukces, potrzebny jest dodatkowy element, o którym trzeba już dodatkowo poczytać na stronach internetowych autora. Takich adresów i odsyłaczy, czyli autoreklamy, jest w książce wiele. I to na pewno jest jej element zbędny.
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA