fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Jak zdobyć środki na cyfryzację urzędu

Wnioski o dofinansowanie projektu można składać wyłącznie w formie elektronicznej za pośrednictwem elektronicznej skrzynki podawczej CPPC
Fotorzepa
Za dwa tygodnie rozpocznie się kolejny nabór wniosków o dofinansowanie e-usług w administracji rządowej. Szanse na dofinansowanie mają ci, którym nie powiodło się w poprzednim rozdaniu.

Wnioski o dofinansowanie e-usług publicznych w administracji rządowej w ramach działania 2.1 „Wysoka dostępność i jakość e-usług publicznych" „Programu operacyjnego Polska cyfrowa na lata 2014–2020" (PO PC 2014– –2010) będzie można składać od 1 grudnia 2015 r. do 29 lutego 2016 r.

Dwa typy projektów

W konkursie dopuszcza się dwa typy projektów: tworzenie lub rozwój e-usług publicznych (A2B,A2C) oraz tworzenie lub rozwój usług wewnątrzadministracyjnych (A2A) niezbędnych dla funkcjonowania e-usług publicznych. Konkurs ma zasięg ogólnokrajowy. Nabór organizowany jest przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa (CPPC). Na ten konkurs czeka wielu beneficjentów, dla których kryteria wcześniejszych konkursów PO PC (nauka, kultura) okazały się zbyt wygórowane.

Dla kogo i jakie środki

Zgodnie z regulaminem konkursu opublikowanym przez CPPC uprawnionymi do ubiegania się o wsparcie są:

- jednostki administracji rządowej,

- podmioty podległe jednostkom a...

Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA