fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Za granicą

Dom wokalisty Prodigy na sprzedaż. Pół roku po jego tragicznej śmierci

andersonsproperty.com
Dom, należący do Keitha Flinta, wokalisty The Prodigy został wystawiony na sprzedaż. Ponad sześć miesięcy po samobójczej śmierci muzyka.

Rodzina Flinta postanowiła sprzedać dom, w którym doszło do tragedii zaraz po załatwieniu wszystkich spraw spadkowych. Cena wywoławcza to 1,450 mln funtów czyli ponad 7 mln złotych.

Dom znajduje się w miejscowości Great Dunmow w hrabstwie Essex. To zabytkowy budynek mieszkalny z epoki Tudorów, wybudowany na przełomie XV i XVI wieku.

W domu, o powierzchni 236 metrów kwadratowych, są cztery sypialnie, cztery łazienki, cztery salony, spora kuchnia, jadalnia oraz gabinet, a także duża garderoba, oranżeria, a także pralnia.

W domu zachowano bardzo dużo oryginalnych elementów, m.in. kamienne podłogi, drewniane belki stropowe, ale instalacja elektryczna, kanalizacja i kuchnia oraz łazienki są nowoczesne. W domu zostało zachowanych wiele starych, drewnianych szaf, drewniane okiennice oraz futryny, a także wiele metalowych okuć. W oryginalnych kominkach są zamontowane współczesne grzejniki oraz tzw. kozy.

Poza tym na działce, na której stoi dom jest kilka dodatkowych budynków w których jest m.in. siłownia, warsztat, kilka garaży, stodoła. Dom otacza ogród w którym jest staw oraz łąki. Cała działka ma powierzchnię ponad 24 tys. metrów kwadratowych.

Keith Flint usiłował sprzedać posiadłość kilka miesięcy przed śmiercią, ale nie znalazł nabywcy. Dom kupił w 1997 roku za 200 tys. funtów czyli niecały milion złotych.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA