fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Za granicą

Priscilla Presley sprzedaje luksusową rezydencję w Beverly Hills

materiały prasowe
Priscilla Presley kupiła luksusową rezydencję w Beverly Hills ponad 45 lat temu, zaraz po rozwodzie z Elvisem Presleyem. Posiadłość znajduje się niedaleko byłej rezydencji króla rock'n'rolla w Holmby Hills.

Rezydencja została wystawiona na sprzedaż za 15,99 mln dolarów, czyli prawie 60 mln złotych.

Dom w stylu włoskiej willi został zbudowany na działce o powierzchni ponad 4 tys. metrów kwartowych. Jest otoczony zadbanym ogrodem, w którym znajduje się kort tenisowy oraz basen, a także altana ogrodowa, patio, fontanna oraz garaż, nad którym znajduje się apartament gościnny.

Pokaźny dom został wybudowany w 1951 roku. Niedawno przeszedł gruntowny remont, z zachowaniem oryginalnych elementów takich jak kamienne kominki, drewniane belki stropowe i drewniane panele ścienne oraz liczne balkony i tarasy na piętrach.

Dom o powierzchni niemal 800 metrów kwadratowych ma siedem sypialni, osiem łazienek, duży salon, kuchnię, jadalnię oraz bibliotekę. Okna niemal wszystkich pokoi wychodzą na ogród. Dostępu do posiadłości broni brama wjazdowa.

W zeszłym roku Priscilla Presley sprzedała inny dom w tej okolicy. Kupiła go trzy lata po rozwodzie z Elvisem. W domu mieszkała jej matka.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA