fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Za granicą

Priscilla Presley sprzedała dom drożej niż zamierzała

materiały
Zaledwie trzy tygodnie zajęło szukanie kupca na dom należący do byłej żony Elvisa Presleya - Priscilli. Na dodatek sprzedała go drożej niż zamierzała.

Priscilla Presley kupiła uroczy, niewielki dom w Brentwood - jednej z najzamożniejszych dzielnic Los Angeles trzy lata po rozwodzie z Elvisem w 1976 roku za 170 tys. dolarów i przez 40 lat była jego właścicielką. Nie mieszkała w nim jednak już od wielu lat. Dom zajmowała jej matka - Ann Lillian Wagner-Beaulieu, która zmarła w 2005 roku - pisze realtor.com.

Michael Douglas nie może sprzedać bajecznej willi w Hiszpanii

Dom został wystawiony na sprzedaż za 3,65 mln dolarów (około 13,8 mln złotych) a sprzedano go za 3,8 mln dolarów (około 14,4 mln złotych).

Zbudowany w 1948 roku parterowy dom przypomina nieduże ranczo. Ma powierzchnię około 230 metrów kwadratowych - w tym duży salon z marmurowym kominkiem, cztery sypialnie i trzy łazienki.

W zadbanym ogrodzie jest basen oraz duży taras, który jest częściowo zadaszony, patio oraz garaż na dwa samochody a także parking na pięć kolejnych samochodów.

Według amerykańskiej prasy Priscilla Presley zdecydowała się sprzedać dom by pomóc córce. Lisa Marie jest mocno zadłużona i przechodzi przez czwarty, trudny rozwód z Michaelem Lockwoodem. Córka króla Rock'N'Rolla przepuściła większość fortuny odziedziczonej po ojcu i ma wielomilionowe długi.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA