fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Za granicą

Romantyczny dom na prywatnym półwyspie. Idealna samotnia

materiały prasowe
Niezwykła posiadłość, znajdująca się na prywatnym półwyspie Bird Point została wystawiona na sprzedaż.

Zalesiony półwysep Bird Point znajduje się na jeziorze Flathead w miejscowości Polson w Montanie. Na samym jego końcu znajduje się posiadłość o powierzchni prawie trzech hektarów z ponad 700 metrów linii brzegowej. Została wystawiona na sprzedaż za 9,995 mln dolarów, czyli prawie 42 mln złotych.

Posiadłość daje właścicielom absolutna prywatność, spokój i ciszę. Prowadzi do niej prywatna droga a w okolicy praktycznie nie ma żadnych zabudowań. Na końcu półwyspu stoi drewniany, całoroczny dom mieszkalny o powierzchni ponad 450 metrów kwadratowych z pięcioma sypialniami, poza tym domek gościnny o powierzchni ponad 150 metrów kwadratowych oraz chata mieszkalna o powierzchni ponad 120 metrów kwadratowych.

Do dyspozycji właścicielu jest kilka pomostów, plaża, miejsca widokowe, trasy spacerowe, kort tenisowy miejsca do grillowania i biwakowania.

Jezioro Flathead - największy słodkowodny akwen na zachód od rzeki Missouri, jest idealne dla wielbicieli wędkowania i żeglowania. Na jeziorze znajduje się kilkanaście wysp, kilka z nich jest zamieszkałych. Najliczniej zaludniona jest największa z wysp - Wild Horse Island, która ma powierzchnię 876 hektarów.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA