fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wybory parlamentarne 2015

Premier Ewa Kopacz: Pokażę czym Polska PO różni się od Polski PiS

Ewa Kopacz
Fotorzepa, Marian Zubrzycki
Dzisiaj budujemy nasz program w oparciu o to, co słyszę. Pozostaje stwierdzić, że ta pokora, której Platforma ma teraz zdecydowanie więcej, powinna zagościć w naszych sercach i postępowaniu dużo wcześniej - mówi Ewa Kopacz w rozmowie z Onetem.

Kopacz skomentowała w ten sposób szereg wyjazdowych posiedzeń rządu, a także własne podróże po kraju. Zaznaczyła przy tym, że nie ma pewności, czy taka strategia przyniesie sukces wyborczy ponieważ "wszystko jest w sercach i głowach Polaków". - Ja każdego dnia zabiegam o ich głos i staram się przede wszystkim być w tym naturalna i autentyczna - dodała.

Premier zapowiedziała też, że będzie "bardzo zabiegała o to, żeby do Polaków trafiła informacja, czym będzie się różnić Polska, w której nadal będzie rządzić PO, od Polski, w której mogłoby rządzić Prawo i Sprawiedliwość".

- Głęboko wierzę, że wygram te wybory - zadeklarowała szefowa rządu. Dodała jednocześnie, że "przyjmie każdą recenzję swojego działania". - Ale niech będzie to nawet opinia ostra, a nie obraźliwa. Nie wolno drugiemu człowiekowi odbierać godności - zastrzegła.

Źródło: Onet.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA