fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Węgiel

Prezes Bogdanki odwołany

Sławomir Karlikowski
materiały prasowe
Rada nadzorcza Lubelskiego Węgla Bogdanka odwołała Krzysztofa Szlagę z funkcji prezesa zarządu. Jego obowiązki tymczasowo pełnić będzie Sławomir Karlikowski.
Sławomir Karlikowski związany jest z węglową spółką od 1991 r. Od 2016 r. zasiada w zarządzie spółki.

- Praca w Bogdance to bardzo ważny okres mojego zawodowego życia. Odchodzę z poczuciem zawodowej satysfakcji gdyż dzięki wspólnej pracy zarządu i załogi, LW Bogdanka to obecnie spółka w bardzo dobrej formie, stabilna finansowo i operacyjnie – wskaźniki efektywności należą do najwyższych w branży, spółka wypracowuje bardzo dobre wyniki finansowe, a dzięki otrzymaniu w 2017 r. koncesji na złoże Ostrów będzie mogła fedrować przez kolejnych blisko 50 lat – powiedział Krzysztof Szlaga, odchodzący prezes Bogdanki.

Za 5 lat pracy w zarządzie podziękował mu Mirosław Kowalik, przewodniczący rady nadzorczej Bogdanki. - Był to ważny okres dla Bogdanki. Spółka poradziła sobie w trudnym otoczeniu rynkowym, stała się częścią grupy Enea i wdraża nową strategię rozwoju. Ciągłość wysokiej jakości zarządzania zapewnią pozostali członkowie zarządu, którzy pozostają w spółce. Krzysztofowi Szladze życzę sukcesów w dalszej karierze zawodowej – powiedział Kowalik.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA