fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Dentons i kancelaria z Chin formalizują połączenie

www.sxc.hu
Połączenie ogłoszono w styczniu 2015 r. w wyniku głosowań partnerów obydwu firm, w których wyrazili oni poparcie dla tej idei oraz zadeklarowali wyznaczenie efektywnej daty wejścia w życie jeszcze przed końcem roku.

Po połączeniu, klienci mogą czerpać z doświadczeń i wiedzy niemal 6600 prawników w ponad 50 krajach na świecie, w społecznościach, w których klienci chcą prowadzić działalność lub rozwiązywać spory – od Kanady i USA, przez Europę, Wielką Brytanię, Bliski Wschód i Afrykę, aż po rejon Azji i Pacyfiku.

Zgodnie z przyjętą strategią, będąc jednocześnie częścią społeczności i działając na jej rzecz, poprzez połączenie Dentons gromadzi w jednym miejscu najlepsze praktyki z całego świata, zachowując ich różnorodność, wzbogaca ofertę doradztwa w poszczególnych praktykach i sektorach, dzięki czemu nie ma sobie równych na rynku.

Dziś uruchomiono także nową, chińskojęzyczną wersję strony internetowej, dostępną na www.dentons.com. Dla wygody klientów i osób szukających informacji o naszej ofercie na rynku chińskim, a także o dotychczasowych działaniach kancelarii w Chinach, strona internetowa www.dachenglaw.com będzie dostępna do czasu zakończenia transferu treści na wspólną stronę w ramach www.dentons.com.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA