fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

DWF Poland wzmacnia zespół nieruchomości

Katarzyna Dębińska-Pietrzyk
materiały prasowe
Do kancelarii prawnej DWF Poland Jamka sp.k. dołączyła w czerwcu Katarzyna Dębińska-Pietrzyk, która objęła stanowisko Local Partner. Dla praktyki nieruchomości biura DWF Poland będzie to istotne wzmocnienie.

Katarzyna Dębińska-Pietrzyk jest adwokatem z wieloletnim doświadczeniem transakcyjnym. Przez 17 lat doświadczenia zawodowego prowadziła szereg znaczących transakcji M&A Real Estate. Specjalizuje się w przejęciach poprzez nabywanie/sprzedaż akcji lub aktywów (pojedynczych aktywów lub portfeli). Posiada szczególne doświadczenie w świadczeniu pomocy prawnej przy inwestycjach w centra handlowe i inne nieruchomości komercyjne. Doradza inwestorom, deweloperom oraz szeregowi funduszy działających na polskim rynku.

- Bardzo się cieszę, że Katarzyna dołączyła do naszego zespołu nieruchomości, zważywszy, że jednym z priorytetów DWF Poland jest istotny rozwój tego sektora działalności, który w naszej globalnej sieci należy do wiodących. Zależy nam na rozbudowaniu naszej oferty dla klientów działających w tym sektorze w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej, a dołączenie Katarzyny jest jednym z elementów tej strategii – powiedział Michał Pawłowski, Partner Zarządzający DWF Poland.

Źródło: informacja prasowa
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA