fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Telewizja

HBO Max z kreskówką o brytyjskiej rodzinie królewskiej

HBO Max
HBO Max poinformowało, że autor scenariuszy do serialu animowanego "Family Guy", Gary Janetti, będzie teraz tworzył dla stacji serial animowany o brytyjskiej rodzinie królewskiej. Serial opowie o rodzinie Windsorów widzianej oczami sześcioletniego księcia George'a, syna księcia Williama i księżnej Kate.

Serial ma nosić tytuł "Książę" ("The Prince"). Jak informuje BBC Orlando Bloom ma podkładać w nim głos księciu Harry'emu, o którym ostatnio jest głośno w związku z wycofaniem się księcia i jego żony Meghan Markle z życia publicznego i pełnienia obowiązków członków rodziny królewskiej.

Produkcja ma być serialem komediowym.Janetti, który stoi za produkcją to autor scenariuszy do kilkunastu odcinków popularnego serialu "Family Guy". Był też producentem i autorem scenariuszy do sitcomu "Will&Grace".

Nawiązując do serialu "Gra o tron" Janetti w oświadczeniu napisał, że jest "podekscytowany pracą dla HBO Max i przygotowaniem dla nich kolejnego serialu o rodzinie toczącej bezwzględną walkę o tron".

Jak informuje BBC głosu Meghan Markle użyczy w serialu aktorka z USA, Condola Rashad.

Lucy Punch podłoży głos Kate Middleton, Tom Hollander - księciu Filipowi i księciu Karolowi. Królowa Elżbieta II będzie mówić głosem Frances De La Tour.

Głosu księciu Williamowi użyczy Iwan Rheon.

Z kolei Alan Cumming będzie podkładać głos lokajowi księcia George'a, Owenowi.

Źródło: BBC
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA