fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Telekomunikacja i IT

5 mln zł na rozwój fintechów

123RF
Fundusz Fidiasz, założony przez Krzysztofa Domareckiego - twórcę i głównego udziałowca międzynarodowej Grupy Selena - ogłosił konkurs dla polskich firm z branży fintech.

Zwycięskie projekty otrzymają od 0,5 do 5 mln zł na rozwój działalności i komercjalizację swoich technologii, także na rynkach zagranicznych. Fundusz, oprócz finansowania, oferuje też opiekę wykwalifikowanej kadry menedżerskiej i know-how związane z efektywnym funkcjonowaniem w biznesie. 

Konkurs przeznaczony jest dla początkujących zespołów i firm w obszarze finansowo-technologicznym. Zgłoszenia do konkursu, prowadzonego we współpracy z Impact fintech’17, można dokonać do 30 listopada. - Poszukujemy nowatorskich rozwiązań i jesteśmy otwarci na śmiałe propozycje. Nawet jeśli firma jest na bardzo wczesnym etapie rozwoju - kluczem jest dobry pomysł i zespół. Naszym celem jest poprowadzenie obiecujących firm od startupu do przedsiębiorstwa o międzynarodowym zasięgu - komentuje Krzysztof Domarecki.

Poza organizowanym obecnie konkursem Fidiasz zakłada zainwestowanie w kilka starannie dobranych projektów, także z innych branż. Szacowany czas wsparcia inwestycyjnego to 6-10 lat. W tym czasie realna jest ewolucja nowego przedsiębiorstwa do międzynarodowej korporacji.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA