fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Przestępczość

Zatrzymano pedofila. Zwabił dziewczynkę do mieszkania cukierkami

Policja z Rudy Śląskiej zatrzymała pedofila, który zwabił do swojego mieszkania dziewczynkę, a później ją wykorzystał.
materiały policji
Najpierw zwabił do swojego mieszkania dziewczynkę, a później ją wykorzystał. Policja z Rudy Śląskiej zatrzymała pedofila.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty i trafił do aresztu. Grozi mu do 12 lat za kratami. Śledczy badają, czy w przeszłości mógł wykorzystać inne dzieci.

Jak podaje śląska policja, 50-latek z Rudy Śląskiej został zatrzymany po tym, jak ojciec dziewczynki nakrył go nagiego z jego dzieckiem. Według mundurowych pedofil zwabił dziecko do swojego mieszkania, częstując je słodyczami.

Mężczyzna prosił dziewczynkę, żeby nikomu nie mówiła o tym, co dzieje się w mieszkaniu. Jednak koleżanki ofiary powiadomiły o wszystkim ojca dziewczynki. Powiedziały, że poszła ona do domu sąsiada i długo z niego nie wychodzi. Ojciec dziecka poszedł sprawdzić co się dzieje. W mieszkaniu sąsiada nakrył go nagiego z córką. Wtedy wezwał  policję. Ta zatrzymała pedofila. Prokurator zarzucił mu dopuszczanie się innych czynności seksualnych wobec małoletniej poniżej 15 roku życia.

Sąd aresztował go na dwa miesiące. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara od 2 do 12 lat więzienia.

Teraz policjanci sprawdzają, czy mężczyzna wcześniej dopuszczał się takich przestępstw i czy wykorzystywanych dzieci nie było więcej.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA