fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Nieruchomości

Majątek przechowany w nieruchomościach. Czy to się opłaca?

W co inwestować w czasie kryzysu? Gdzie uciec z pieniędzmi zgromadzonymi na przynoszących straty lokatach? Odpowiedzią są nieruchomości.

Pandemia uderzyła w światową gospodarkę. Jedne branże ucierpiały bardziej, inne mniej. Potężne trzęsienie ziemi zapowiadało się także na rynku nieruchomości. Czarne prognozy się nie sprawdziły.

To w nieruchomości uciekają dziś inwestorzy. Pandemia zmienia jednak ich strategie. Koronawirus zrujnował bowiem popularne najmy na doby.

W co zatem dziś inwestować? Jakie mieszkania wybierać? Małe, blisko centrum? A może luksusowe apartamenty? Czy może bardziej opłaca się zainwestować w ziemię?

O tym podczas debaty Real Estate Impactor dyskutowali Iwona Sroka, członek zarządu spółki deweloperskiej Murapol, Rafał Szczepański, wiceprezes BBI Development i członek zarządu Złotej 44, Anton Bubiel, dyrektor operacyjny SonarHome SA, współzałożyciel i prezes platformy Rentier.io, Jacek Wesołowski, dyrektor zarządzający TREI Real Estate Poland i Sławek Muturi, prezes spółki Mzuri.

Tegoroczna edycja Real Estate Impactor to cykl debat online, które odbywać będą się przez cały sierpień. Zwieńczeniem wydarzenia będzie gala, podczas której wręczone zostaną nagrody dla inwestycji i projektów docenionych przez zespół dziennikarzy "Rzeczpospolitej".

Źródło: reimpactor.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA