fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Alfa rośnie w Radomiu

materiały prasowe
W dzielnicy Wacyn w Radomiu osiedle Idea buduje Unidevelopment.

Alfa to kolejny etap radomskiego osiedla Idea. W trzypiętrowym budynku deweloper - spółka Unidevelopment - zaplanował 51 mieszkań o powierzchni od 30 do 78 mkw. Ceny lokali zaczynają się od 4,97 tys. zł za metr.

W garażu podziemnym będzie 36 miejsc postojowych. Deweloper przewidział też 36 naziemnych stanowisk. Powstaną także boksy rowerowe i komórki lokatorskie. Zakończenie budowy etapu Alfa planowane jest na IV kwartał 2020 roku. Projekt budynku przygotowało studio BDM Architekci.

- Duże zainteresowanie osiedlem Idea pokazuje, że w Radomiu potrzebne są nowe budynki mieszkalne - mówi cytowana w komunikacie Ewa Przeździecka, członek zarządu spółki Unidevelopment. - Liczba nieruchomości dostępnych tu na rynku pierwotnym jest niewystarczająca i nie zaspokaja rosnącego zapotrzebowania. W niespełna miesiąc po wprowadzeniu na rynek etapu Alfa 25 proc. mieszkań objętych jest już umowami rezerwacyjnymi.

Unidevelopment w dzielnicy Wacyn ma teren o powierzchni ok. 29 ha. Działka znajduje się pomiędzy ulicą Przytycką, Listopadową, Radiową a Uniwersytecką. Spółka będzie tam budować kolejne obiekty łączące funkcje mieszkaniowe, usługowe i rekreacyjne.

Osiedle Idea Alfa to trzecia inwestycja Unidevelopment w tej części Radomia. Dotychczas spółka wybudowała blok wielorodzinny z 46 mieszkaniami i lokalami usługowymi. Ukończyła też pierwszą część Osiedla Idea Ogrody, czyli kompleks budynków w zabudowie bliźniaczej, w których zaprojektowano po cztery lokale mieszkalne o powierzchniach 85 i 92 mkw. Każdy ma oddzielne wejście i prywatny ogródek.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA