fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Zaczyna się budowa osiedla Ursa Home

materiały prasowe
Budowę i sprzedaż mieszkań na osiedlu Ursa Home w Warszawie rozpoczynają spółki Unidevelopment i CPD.

Osiedle powstanie w dwóch etapach. Ukończenie pierwszej części inwestorzy planują na IV kw. 2020 roku. Umowami rezerwacyjnymi lub deweloperskimi jest objętych ponad 70 proc. mieszkań z tego etapu. Ursa Home to już trzeci wspólny projekt realizowany w warszawskim Ursusie przez Unidevelopment SA i CPD.

Nowe osiedle powstanie w bezpośrednim sąsiedztwie ukończonych już wcześniej, siostrzanych inwestycji Ursa Smart City i Ursa Park. - Wszystkie są spójne pod kątem koncepcji urbanistycznych i architektonicznych. Ich głównym założeniem jest stworzenie w całym kompleksie przyjaznej atmosfery i poczucia bezpieczeństwa - mówią przedstawiciele dewelopera.

Na osiedlu Ursa Home ma powstać w sumie 341 mieszkań i 16 lokali usługowych. W pierwszym etapie powstaną 153 mieszkania o powierzchni od 29 do 98 mkw. Ceny zaczynają się od 6,84 tys. zł za mkw. Deweloperzy zaplanowali też 160 miejsc postojowych w garażu podziemnym i dziesięć stanowisk naziemnych.

- Koncepcja naszego osiedla realizowanego wspólnie z CPD bardzo dobrze wpisała się w oczekiwania klientów. Ten wieloetapowy projekt jest jednym z przedsięwzięć, dzięki którym Ursus dynamicznie się rozwija i zmienia swój charakter - mówi cytowana w komunikacie Ewa Przeździecka, członek zarządu spółki Unidevelopment. - Część miasta znana kiedyś z produkcji przemysłowej staje się jedną z bardziej przyjaznych dzielnic Warszawy - podkreśla.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA