fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Wyspa Solna z basenem i saunami

materiały prasowe
W drugim etapie kołobrzeskiej inwestycji nabywców znalazła ponad połowa mieszkań. Ich oddanie deweloper zapowiada na czwarty kwartał tego roku.

Drugi etap inwestycji Wyspa Solna liczy 104 lokale. W ofercie pozostało 50 mieszkań o powierzchni od 29 do 59 mkw. - od kawalerek po lokale z trzema pokojami. Mieszkania na najwyższych piętrach mają tarasy o powierzchni do 104 mkw. Ceny nieruchomości wahają się od 250 tys. do 700 tys. zł.

Na osiedlu deweloper zaplanował m.in. basen, strefę saun, meeting room. Inwestycję tworzy zespół pięciu 7-piętrowych budynków, w których powstanie 407 mieszkań. Powierzchnia użytkowa wszystkich lokali to 20,4 tys. mkw. Pierwszy etap inwestycji z 50 mieszkaniami jest już gotowy i sprzedany w całości.

Generalnym wykonawcą inwestycji jest warszawska spółka Silvernix z grupy Damax. Mieszkania powstają na Wyspie Solnej. - Zaledwie krótki spacer dzieli osiedle od piaszczystej plaży i Portu Jachtowego. Lokalizacja zapewnia bliskość centrum miasta z jego licznymi atrakcjami. Ze względu na ograniczoną liczbę działek budowlanych w okolicy, to jedna z ostatnich nowych inwestycji realizowanych w tak atrakcyjnej części Kołobrzegu - opisują przedstawiciele dewelopera. - Do dyspozycji mieszkańców przeznaczono m.in. całodobową recepcję. O dobrą kondycję fizyczną będzie można zadbać w salach fitness, na zadaszonym basenie o powierzchni 50 mkw. i na siłowni zewnętrznej. Będzie też spa i sauny.

- Atutem będzie także strefa lunchowa z cateringiem i możliwością zamówienia posiłku, w której będzie można skosztować świeżych potraw i aromatycznej kawy - mówi inwestor. W centralnej części kompleksu będzie plac zabaw. Na terenie osiedla zaplanowano łącznie 564 miejsca parkingowe ( w garażu podziemnym i miejsca postojowe naziemne).

- Wyspa Solna to miejsce stworzone dla osób, które chcą wykorzystać czas spędzony w Kołobrzegu, letniej stolicy Polski, do maksimum - mówi Adrian Kornas, prezes spółki Wyspa Solna. - To doskonała propozycja zarówno dla osób, które poszukują nieruchomości w kurorcie na użytek własny, jak i dla tych, którzy chcą zainwestować i zarabiać na wynajmie lokalu turystom licznie odwiedzającym Kołobrzeg.

-

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA