Reklama

Color Park w Nowym Targu

Rusza budowa największej galerii handlowo-rozrywkowej na Podhalu. Dziś wmurowano akt erekcyjny.

Aktualizacja: 10.10.2017 10:21 Publikacja: 09.10.2017 17:15

Lokalizacja centrum Color Park

Lokalizacja centrum Color Park

Foto: ROL

Centrum handlowe Color Park stanie tuż przy Zakopiance, na granicy Nowego Targu i Szaflar. Łączna powierzchnia najmu w obiekcie to niemal 28 tys mkw. Inwestorem jest spółka Nowatorska. Galeria przyjmie pierwszych klientów na przełomie III i IV kwartału 2018 r. Generalnym wykonawcą inwestycji została firma FB Antczak z Kalisza.

Zbigniew Głowacki, prezes spółki Nowotarska, zapewnia, że oferta centrum będzie dopasowana do potrzeb całej rodziny. - Projektowaliśmy Color Park przede wszystkim z myślą o potrzebach lokalnej społeczności - mówi prezes Głowacki. - Centrum, oprócz szerokiej oferty handlowej, zapewni też rozrywkę. Będzie tu kino, klub fitness, place zabaw, czyli wszystko to, czego do tej pory brakowało. Chcemy, by w przyszłości w obiekcie odbywały się imprezy kulturalno-rozrywkowe.

Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.

Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Treści, którym możesz zaufać.

Reklama
Nieruchomości
Lokum Deweloper po konferencji: czekamy z ofertą mieszkań na poprawę warunków
Nieruchomości
Luksusowe mieszkania w Polsce kupują zagraniczni klienci
Nieruchomości
Mieszkaniowi debiutanci. Czego szukają na rynku pierwotnym
Nieruchomości
Archicom po konferencji: cel sprzedaży ok. 3 tys. mieszkań podtrzymany
Nieruchomości
Jawne ceny mieszkań. Wiele korzyści, ale są i „skutki uboczne”
Reklama
Reklama