fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Biznes

Pamiątki po liderze Prodigy na aukcji. Niektóre są naprawdę odjechane

materiały
Prawie 200 przedmiotów należących do Keith Flint, lidera Prodigy trafi na aukcje. Będzie można kupić meble oraz ubrania, należące do nieżyjącego muzyka.

Aukcja odbędzie się w domu aukcyjnym Cheffins. Przedmioty pochodzą z domu Keitha Flintaw Essex. Aukcja odbędzie się 7 listopada.

Wśród przedmiotów, które trafia na sprzedaż są czapki, bluzy, koszule, buty oraz spodnie, które nosił muzyk, a także meble, rzeźby, obrazy, grafiki i mnóstwo różnych pamiątek, a także dzieła sztuki z całego świata. Niektóre są naprawdę odjechane, jak na przykład drewniane łoże z metalowymi okuciami w kształcie węży, wypchany zając w czapce, z plecakiem i strzelbą w łapach czy kolekcja kolczyków i biżuterii muzyka.

Na sprzedaż wystawiono także kolekcje nagród, które Flynt zdobył w trakcie kariery - w tym kilka złotych i platynowych płyt, nagrody kanału MTV, nagrody NME, plakaty, książki i czasopisma, które zbierał muzyk. Jest też kolekcja zdjęć zrobionych podczas występów Prodigy.

Keith Flint popełnił samobójstwo 4 marca tego roku. Miał 49 lat. Muzyk był członkiem zespołu Prodigy, który powstał w 1990 roku. Stali się sławni za sprawą jednego z pierwszych singli - "Charly", który był wysoko notowany na listach przebojów. Największą popularność zapewniły zespołowi single "Firestarter" oraz "Breathe", w których wokalistą był Keith Flint.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA