fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Biznes

Milion piekarników z fabryki BSH we Wrocławiu

Fotorzepa, Grzegorz Hawalej
Tyle powstało ich już w nowym zakładzie BSH działającym od 2017 r. Moce produkcyjne są sporo większe.

Zakład dostarcza do konsumentów niemal w całej Europie AGD marek Bosch i Siemens. Fabryka przy ul. Żmigordzkiej 143 jest jednym z najmłodszych zakładów spółki w Polsce.

- Milion wyprodukowanych piekarników oznacza milion zadowolonych konsumentów. Nasz wynik świadczy o tym, że konsumenci darzą nas zaufaniem i cenią sobie sprzęty marek Bosch i Siemens. Cieszy mnie fakt, że każdego dnia, poprzez nasze produkty, sprawiamy, że życie konsumentów w Europie staje się łatwiejsze – mówi Andreas Marek, Dyrektor lokalizacji BSH we Wrocławiu oraz Fabryki Piekarników.

Zakład nieustannie rozwija moce produkcyjne, odpowiadając tym samym na zapotrzebowanie rynku na sprzęty. Bardzo dobry wynik produkcji w Fabryce Piekarników BSH został osiągnięty w szczególnie trudnym i nieprzewidywalnym czasie pandemii. Zarząd firmy oraz dyrekcja zakładu podjęły wszelkich starań by zabezpieczyć miejsca pracy i przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Już w pierwszych dniach pandemii BSH we Wrocławiu wprowadziła szereg środków, które zapewniają pracownikom najwyższy stopień bezpieczeństwa. Spółka dostarczyła dla swoich pracowników wszystkie niezbędne środki ochrony indywidualnej. Firma zadbała też o zmniejszenie liczby osób obecnych w biurach poprzez wprowadzenie rotacyjnego systemu pracy oraz pracy zdalnej. Ponadto, władze spółki stale monitorują dynamiczną sytuację i na bieżąco weryfikowane są wprowadzone zmiany.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA