fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Rozbudowa sieci terminali przyciąga kolejnych graczy

Adobe Stock
PKO BP, eService, Poczta Polska i Orange zawiązują współpracę i zaoferują małym firmom darmowe terminale płatnicze w ramach Programu Polska Bezgotówkowa.

Przedsiębiorcy, którzy do tej pory nie korzystali z urządzeń umożliwiających dokonanie płatności bezgotówkowych albo przez ostatnie 12 miesięcy ich nie posiadali, mogą otrzymać terminale oraz wsparcie w postaci pokrycia wydatków związanych z ich utrzymaniem przez rok. Obejmuje ono także miesięczne koszty obsługi płatności do osiągnięcia obrotów w wysokości 100 tys. zł na urządzenie.

Szeroka dystrybucja

– Potrzeby rynku skłoniły nas do poszukiwania rozwiązań pozwalających na dotarcie do jak największej liczby przedsiębiorstw potencjalnie zainteresowanych Programem Polska Bezgotówkowa, stąd współpraca z liderami – PKO BP, Pocztą Polską oraz Orange – mówi Joanna Seklecka, prezes eService.

Porozumienie tych instytucji zakłada, że firmy będą mogły przystąpić do programu w 524 oddziałach PKO BP obsługujących małe i średnie firmy, 742 salonach i Smart Store'ach Orange Polska, w ponad 4600 oddziałach Poczty Polskiej oraz u 22 tys. listonoszy mając...

Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA