Wsparcie Kancelarii obejmowało przygotowanie dokumentacji transakcji oraz zamkniecie transakcji. Pracami nad projektem kierował Krzysztof Jasiński, starszy prawnik, radca prawny, a wspierała go Paulina Maciąg, aplikantka radcowska. Nad całością czuwała Małgorzata Badowska, wspólnik, radca prawny.

BNP Paribas Bank Polska S.A. jest wiodącym bankiem w Europie z międzynarodowym zasięgiem. Grupa jest obecna w 74 krajach i zatrudnia ponad 190 tys. pracowników, z czego ponad 146 tys. w Europie. Bank ten jest silnym bankiem o globalnym zasięgu, w 2017 roku uplasował się na 7. pozycji w Polsce pod względem wielkości aktywów. Od ponad pół dekady działa biuro inwestycji kapitałowych, które funkcjonuje jak mały fundusz private equity – Bank za jego pośrednictwem inwestuje w małe i średnie polskie spółki.

Dafo Plastics działa na rynku od 27 lat. jest firmą zajmującą się produkcją opakowań z tworzyw sztucznych: butelek, słoików, tub i zamknięć, przeznaczonych na potrzeby m.in. przemysłu kosmetycznego i farmaceutycznego.