Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 24.05.2015 00:15 Publikacja: 23.05.2015 21:17
Ówczesny dyrektor Ałmaz-Antej Władisław Mienszikow tłumaczy prezydentowi Putinowi pracę fimy, zdjęcie z 2013 r. (Fot. Zumlik)
Foto: Wikimedia Commons
Niemiecka kancelaria prawna Taylor Wessing złożyła w piątek w Trybunale Sprawiedliwości UE w Luksemburgu pozew przeciwko Radzie Europejskiej za wpisanie koncernu Ałmaz-Antej na listę sankcji UE.
Ałmaz-Antej to największy koncern zbrojeniowy w Rosji, który skupia kilka olbrzymich państwowych fabryk broni tworzących szeroko pojętą obronę przeciwlotniczą - od radarów po rakiety.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Biały Dom poinformował, że Donald Trump...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Z nieoficjalnych informacji wynika, że j...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Poniedziałek będzie dniem spotkania Dona...
Anonimowy urzędnik europejski poinformował w rozmowie z CNN, że część rozmów Donalda Trumpa z sojusznikami z Eur...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. W nocy z 13 na 14 sierpnia ukraińskie dr...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas