Reklama
Rozwiń
Reklama

Dziesiątki zagrożonych żółwi zniknęło z zoo w Japonii

Ponad 60 zagrożonych żółwi zniknęło z ogrodu zoologicznego w najbardziej wysuniętej na południe prowincji Japonii. Władze twierdzą, że doszło do kradzieży.

Aktualizacja: 07.11.2019 11:44 Publikacja: 07.11.2019 11:34

Dziesiątki zagrożonych żółwi zniknęło z zoo w Japonii

Foto: AFP

- Karmimy je dwa razy w tygodniu, a opiekun zauważył, że ich liczba jest zdecydowanie za mała - powiedział w rozmowie z AFP Kozue Ohgimi z zoo na Okinawie.

Dostrzeżono później, że poprzecinane są opaski, które zabezpieczały siatki nad pomieszczeniem, w którym były trzymane żółwie. Siatki były na tyle luźne, że dorosła osoba mogła zakraść się do środka.

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Przestępczość
Prezydent Meksyku napastowana na ulicy. Podejmie kroki prawne
Materiał Promocyjny
Aneta Grzegorzewska, Gedeon Richter: Leki generyczne też mogą być innowacyjne
Przestępczość
Atak na pasażerów pociągu do Londynu. Wielu rannych, dwie osoby zatrzymane
Przestępczość
Wielki napad na Luwr. Pięciu nowych zatrzymanych
Przestępczość
Zatrzymani w sprawie włamania do Luwru przyznali się do „częściowego udziału” w napadzie
Materiał Promocyjny
Osiedle Zdrój – zielona inwestycja w sercu Milanówka i… Polski
Przestępczość
Kradzież stulecia w Luwrze. Policja ujęła dwóch podejrzanych
Reklama
Reklama