Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 20.06.2025 02:48 Publikacja: 16.01.2024 18:29
Foto: Adobe Stock
Sprawa dotyczyła nauczycielki, która miała zostać przeniesiona w stan nieczynny. Powodem była reforma polegająca na wygaszaniu kształcenia w gimnazjum.
W związku z tymi ruchami nastąpiło zmniejszenie godzin dydaktycznych z języka polskiego. Dlatego w placówce odbyło się zebranie polonistów, na którym ustalono jakie kryteria będą decydowały o tym, że dany nauczyciel zostanie wybrany do przeniesienia w stan nieczynny. Tak też się stało. Wytypowana została powódka.
Wolny piątek po Bożym Ciele byłby gratką dla fanów długich weekendów, ale w tym roku trzeba byłoby wziąć na ten...
Resort infrastruktury przygotował projekt nowelizacji rozporządzenia o znakach i sygnałach drogowych. Co się zmi...
Od lipca ruszają wypłaty renty wdowiej. Na przelewy czeka ponad milion seniorów, którzy już złożyli wnioski o no...
W czerwcu niektórzy rodzice mogą otrzymać 800 plus nieco wcześniej niż wynika z harmonogramu. Jest też grupa, do...
Polski bank z wyróżnieniem w kategorii Metaverse. Międzynarodowe jury doceniło innowacyjną kampanię Pekao dla młodych klientów.
Rząd opublikował projekt deregulacji ustawy emerytalnej, który zmienia zasady wypłaty zasiłku pogrzebowego.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas