Mieszkać jak prawdziwa gwiazda Hollywood

Nie ma chętnych na dom w którym mieszkała gwiazda Hollywood Katharine Hepburn.

Aktualizacja: 23.03.2017 17:34 Publikacja: 23.03.2017 15:56

Mieszkać jak prawdziwa gwiazda Hollywood

Foto: William Pitt Sotheby's International Realty

Dom znajduje się w malowniczej miejscowości Old Saybrook, w stanie Connecticut, na plaży z widokiem na zatokę Long Island Sound. Od oceanu oddziela go wyspa Long Island. Budynek jest nie tylko piękny, ale ma też własną historię. W 1939 roku został zbudowany specjalnie dla gwiazdy Hollywood Katharine Hepburn, która mieszkała w nim do swojej śmierci w 2003 roku i tam też zmarła.

Dom został wystawiony na sprzedaż w 2014 roku za 214 mln dolarów, ale nie znalazł nabywców. Teraz właściciel - nowojorski deweloper Frank J. Sciame, Jr. - obniżył cenę - do 11,8 mln. Już po raz kolejny. Wcześniej dom był do kupienia za 17 milionów.

Odbierz 20 zł zniżki - wybierz Płatności Powtarzalne

Czytaj o tym, co dla Ciebie ważne. Sprawdzaj z nami, jak zmienia się świat i co dzieje się w kraju. Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia, historia i psychologia w jednym miejscu
Nieruchomości
Mało nowych biur w regionach. Wynik może być najgorszy od niemal 20 lat
Nieruchomości
Dyrektywa budynkowa EPBD. Gra w klasy na półmetku
Nieruchomości
Anna Watkowska: Jesteśmy gotowi, by tworzyć rynek mieszkań dla seniorów
Nieruchomości
Develia chce rosnąć na rynku mieszkaniowym. Przejęcia przyspieszą wzrost
Nieruchomości
Urzędy w nowoczesnych biurowcach. Jakie zapisy chronią takich najemców?