Z okien apartamentu rozciąga się widok nie tylko na City oraz najbardziej niezwykłe wieżowce miasta: Walkie Talkie, Gherkin, Cheesegrater oraz Shard, ale także na katedrę św. Pawła ale także na Tower Bridge, który jest niemal dosłownie "na wyciągnięcie ręki". To jeden z najlepszych apartamentów w Londynie - zachwala agencja nieruchomości zajmująca się jego sprzedażą.

Apartament, nazwany The High Command znajduje się w budynku dawnego, zabytkowego browaru The Anchor Brewhouse z 1894 roku. W latach 80. zeszłego wieku budynek został przebudowany i powstały w nim luksusowe mieszkania. High Command znajduje się na 7, 8, 9, 10 i 11 piętrze. Ma powierzchnię niemal 400 metrów kwadratowych. Na 10 i 11 poziomie okna sięgają od podłogi do sufitu, a z częściowo przeszklonym sufitem tworzą galerię ze wspaniałym widokiem na Londyn.

Penthouse został wystawiony na sprzedaż za 13 mln funtów (niemal 65 mln złotych). Obecny właściciel kupił apartament w latach 80. zeszłego wieku, tuż po renowacji i przebudowie browaru.

Poza czterema sypialniami w apartamencie znajdują się też: duży salon o podwójnej wysokości z reprezentacyjną kuchnią na pierwszym poziomie oraz prywatnym salonem na drugim poziomie, a także duża garderoba z pokojem kąpielowym oraz dwoma dodatkowymi łazienkami. Apartament ma też kilka tarasów o łącznej powierzchni ponad 100 metrów kwadratowych.

Do apartamentu można się dostać prywatną windą z 7 piętra. Dociera ona aż do 10 piętra. W budynku są też miejsca parkingowe (ten apartament ma wykupione cztery miejsca), a do dyspozycji mieszkańców jest też concierge.