Każdy użytkownik ma możliwość precyzyjnego wyboru kategorii zainteresowań, dzięki czemu będzie otrzymywał tylko zamówione informacje. Zaletą serwisu [link=http://www.AleKiedy.pl]AleKiedy.pl[/link] jest brak reklam.

Użytkownicy znajdą również informacje o rabatach, promocjach i ofertach przygotowanych przez organizatorów imprez. Hot Deals – bo tak nazywa się ta usługa – będzie dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

- Przede wszystkim chcemy uniknąć skojarzenia, że jesteśmy portalem o imprezach i koncertach. Oczywiście o nich też informujemy, ale zdecydowanie jest to tylko element naszej oferty. Cel, który nam przyświeca, to stworzenie portalu na którym użytkownik niezależnie od swoich zainteresowań znajdzie swoja niszę i będzie otrzymywał jedynie zamówione aktualności. Ponieważ wszystkie informacje będą pochodziły wyłącznie bezpośrednio od organizatorów wydarzeń mamy pewność, że do naszych użytkowników trafią informacje wiarygodne i sprawdzone - mówi Sławomir Czuż, prezes zarządu [link=http://www.AleKiedy.pl]AleKiedy.pl[/link].