Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 17.04.2015 09:58 Publikacja: 17.04.2015 09:58
Foto: Bloomberg
Chiński rynek akcji pędzi najszybciej na świecie. Przypisywano to drobnym graczom, którzy mają 80-proc. udział w obrotach papierami na giełdach Chin kontynentalnych. Czy profesjonaliści przyglądają się zwyżkom z założonymi rękoma?
Pięciu spośród 11 zawodowych zarządzających pieniędzmi z Chin kontynentalnych, Hongkongu i Tajwanu, ankietowanych przez Bloomberga w okresie 8-16 kwietnia 2015 roku, zadeklarowało, iż jeszcze w tym kwartale zamierzają zwiększyć stan posiadania akcji klasy A denominowanych w chińskiej walucie. Czterech ankietowanych zarządzających planuje utrzymanie stanu posiadania, a tylko dwóch deklaruje redukcję udziału akcji chińskich spółek w portfelach inwestycyjnych.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
We wtorek po południu wycena dolara spadła poniżej 3,60 zł. Bardziej jest to jednak efekt słabego dolara niż sil...
Po słabszej końcówce minionego tygodnia optymizm ponownie zawitał na warszawski parkiet, co przełożyło się na wz...
Po ataku Rosji na Ukrainę sankcje i presja międzynarodowa mocno uderzyły w gospodarkę agresora. Na Bliskim Wscho...
W środę po naruszeniu polskiej przestrzeni powietrznej przez rosyjskie drony inwestorzy mniej łaskawie spoglądaj...
W ostatnich tygodniach preferencje inwestorów zaczęły się zmieniać i do głosu coraz częściej dochodzą mniejsze s...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas