Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 02.09.2017 09:11 Publikacja: 02.09.2017 09:11
7 zdjęć
ZobaczOctavia to najchętniej kupowane nowe auto w Polsce, jest także ulubieńcem flotowców.
Foto: materiały prasowe
Skoda coraz mocniej rozpycha się na polskim rynku. W lipcu sprzedała w Polsce 4670 samochodów osobowych, poprawiając wynik z tego samego miesiąca ubiegłego roku o prawie 30 proc. Duży wzrost pokazują także dane skumulowane liczone od stycznia. Według Instytutu Samar, pomiędzy początkiem roku a końcem lipca liczba rejestracji samochodów Skody przekroczyła 31,1 tys. sztuk, co daje roczny wzrost o ponad 18 proc. W rezultacie ma ona 12,7-proc. udziału w rynku, a od wicelidera, jakim jest Toyota, dzieli ją bezpieczny dystans 5 tys. sprzedanych aut, a od zajmującego trzecie miejsce Volkswagena – przeszło 8 tys.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualnie Komisja Bezpieczeństwa i Obrony pracuje nad Omnibusem gotowości obronnej. Cel jest jeden: zdecydowanie...
Odpowiedzialny biznes przechodzi kolejną ewolucję związaną z nowymi wymaganiami regulacyjnymi. Tym razem celem jest strategiczna transformacja pozwalająca na skuteczną ochronę środowiska i praw człowieka. Jak odpowiedzieć na te wyzwania?
Jak zrobić dużo więcej, więcej nie mając? Projekt wieloletnich ram finansowych na lata 2028–2034 musi uwzględnić...
ORLEN, uwzględniając światowe trendy, stawia na nowoczesne technologie. Podejmuje współpracę ze start-upami, wdr...
W należących do grupy spółek DANONE w Polsce Zakładach Produkcyjnych Nutricia w Opolu uruchomiono pierwszy w kra...
Napędza gospodarkę i coraz częściej nadaje jej kierunek. Wyrósł z roli dostawcy i kształtuje technologiczną tran...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas