Reklama
Rozwiń
Reklama

Rok szkolny 2023/2024: Nowy przedmiot w liceum

Biznes i zarządzanie zastąpi podstawy przedsiębiorczości. Największe zmiany dotyczyć będą formuły prowadzonych zajęć, która ma bazować na pracy zespołowej i metodzie projektowej. Biznesu i zarządzania będą uczyli się uczniowie liceum ogólnokształcącego, technikum, a także branżowej szkoły pierwszego stopnia.

Publikacja: 01.09.2023 03:00

Rok szkolny 2023/2024: Nowy przedmiot w liceum

Zajęcia w szkole średniej

Foto: Adobe Stock

Przedmiot ten będzie również możliwy do realizacji w liceum ogólnokształcącym i technikum w zakresie rozszerzonym.

W konsekwencji absolwenci liceum ogólnokształcącego, począwszy od roku szkolnego 2026/2027, będą mogli również przystąpić do egzaminu maturalnego z tego przedmiotu na poziomie rozszerzonym (rok później absolwenci pięcioletniego technikum).

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Sądy i trybunały
Waldemar Żurek ujawnia projekt reformy KRS. Liczy na poparcie prezydenta
Materiał Promocyjny
Czy polskie banki zbudują wspólne AI? Eksperci widzą potencjał, ale też bariery
Nieruchomości
Można już składać wnioski o bon ciepłowniczy. Ile wynosi i komu przysługuje?
Służby mundurowe
W 2026 roku wojsko wezwie nawet 235 tys. osób. Kto jest na liście?
Nieruchomości
Ważne zmiany dla każdego, kto planuje budowę. Ustawa przyjęta
Materiał Promocyjny
Urząd Patentowy teraz bardziej internetowy
Nieruchomości
Rząd kończy z patologiami w spółdzielniach mieszkaniowych. Oto, co chce zmienić
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama