Reklama
Rozwiń

Precedensowy wyrok: zadośćuczynienie za brak fotografii z sesji plenerowej po ślubie - hity rp.pl 2018

Możliwość normalnego i godnego przeżywania własnego ślubu i wesela jest dobrem osobistym – wynika z precedensowego wyroku Sądu Rejonowego w Tarnowie.

Aktualizacja: 26.12.2018 16:43 Publikacja: 26.12.2018 15:00

Precedensowy wyrok: zadośćuczynienie za brak fotografii z sesji plenerowej po ślubie - hity rp.pl 2018

Foto: AdobeStock

Na RP.pl przypominamy najlepsze i najchętniej czytane teksty z 2018 roku. Przez 12 dni z rzędu prezentujemy wybrane artykuły z poszczególnych miesięcy. Wśród lipcowych na wyróżnienie zasługuje tekst Doroty Gajos - Kaniewskiej o zadośćuczynieniu za nieudaną sesję ślubną.

Przeczytaj tekst: Precedensowy wyrok: zadośćuczynienie za brak fotografii z sesji plenerowej po ślubie

Czytaj o tym, co dla Ciebie ważne.

Sprawdzaj z nami, jak zmienia się świat i co dzieje się w kraju. Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia, historia i psychologia w jednym miejscu.
Prawo w Polsce
Są kolejne wyniki ponownego przeliczenia głosów. Zyskuje Karol Nawrocki
Praca, Emerytury i renty
Prawdziwy szał na świadczenie dla seniorów
Prawnicy
Kto najlepiej uczy przyszłych prawników w Polsce? Ranking „Rzeczpospolitej”
Zawody prawnicze
Nie będzie umowy o pracę dla adwokatów. Ostra dyskusja na Krajowym Zjeździe
Zawody prawnicze
Ranking kancelarii prawniczych 2025. Znamy zwycięzców
Dobra osobiste
W Sejmie stop dla prac nad walką z anonimowym hejtem w sieci