Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 30.12.2018 08:32 Publikacja: 30.12.2018 06:56
Foto: Adobe Stock
Sąd w Moskwie 28 grudnia uznał Dmitrija Michalczenko winnym kontrabandy drogich alkoholi na teren Rosji i skazał na cztery lata i siedem miesięcy kolonii karnej. Dwaj współoskarżeni współpracownicy biznesmena dostali po 5 i 3 lata kolonii, poinformowała agencja TASS.
Choć wyrok nie jest prawomocny, to Michalczenko nie będzie się odwoływać. Siedzi już ponad trzy lata więc do końca kary pozostało mu kilkanaście miesięcy. Prokuratura żądała dla bogacza 10 lat w kolonii karnej o zaostrzonym reżimie.
W sobotę specjaliści ds. ratownictwa morskiego wydobyli na powierzchnię zatopiony superjacht brytyjskiego potent...
Tak dłużej być nie może - tak German Gref, prezes największego banku Rosji, komentuje całkowity brak nowych inwe...
Komisja Europejska poinformowała, że chińscy producenci sprzętu medycznego zostaną wykluczeni z unijnych zamówie...
Trump daje sobie czas na negocjacje z Iranem. Europa produkuje wciąż zbyt mało broni. Milionerzy opuszczają Wiel...
VELUX Polska, obchodząca w tym roku 35-lecie obecności na rynku jest jedną z tych firm, które współtworzyły polską branżę budowlaną. Od podstaw budowała kategorię użytkowych poddaszy, inwestując w przemysł, rozwijając lokalnych dostawców i kształtując standardy zrównoważonego rozwoju.
Rosyjska zbrojeniówka wytwarza więcej uzbrojenia niż w sumie przemysły Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii i Fran...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas