„Niewidzialne, niemierzalne, ale kapitalne.” – Open Eyes on Tour o aktywach niematerialnych firm

Open Eyes Economy on Tour – cykl wydarzeń promujących koncepcję ekonomii opartej na wartościach – już niebawem zagości w Poznaniu. 6 czerwca o godzinie 10.00 w Centrum Konferencyjnym Młyńska 12 przy ul. Młyńskiej 12 odbędzie się konferencja „Niewidzialne, niemierzalne, ale kapitalne. Aktywa niematerialne firm”, której celem jest rozwój koncepcji przedsiębiorstwa opierającego swoje działania na zaufaniu.

Publikacja: 23.05.2019 14:50

„Niewidzialne, niemierzalne, ale kapitalne.” – Open Eyes on Tour o aktywach niematerialnych firm

Foto: mat. prasowe OEE

Aktywa niematerialne odgrywają kluczową rolę we współczesnym biznesie. Szacunkowo odpowiadają za nawet 90% wartości największych przedsiębiorstw. I choć nie da się ich w pełni kontrolować, można opierać na nich przewagę konkurencyjną. Wciąż mamy jednak problem z ich identyfikacją i wyceną, czego efektem jest niewykorzystywanie ich pełnego potencjału.

Open Eyes Economy on Tour po raz kolejny zagości w Poznaniu. To okazja, by zaprezentować innowacyjne podejście do tak ważnej, a jednocześnie kłopotliwej kwestii. Jak zarządzać własnością intelektualną oraz relacjami z zatrudnionymi i klientami? W jaki sposób zadbać o zrównoważony rozwój firmy? I dlaczego to pracownik jest podstawową jednostką aktywów niematerialnych? Zaproszeni goście postarają się odpowiedzieć na te i wiele innych pytań, prezentując nowatorskie rozwiązania. Istotnym elementem wydarzenia będzie również networking, ułatwiający przedsiębiorcom i przedstawicielom świata nauki sprawną wymianę informacji oraz zasobów.

Tylko 99 zł za rok.
Czytaj o tym, co dla Ciebie ważne.

Sprawdzaj z nami, jak zmienia się świat i co dzieje się w kraju. Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia, historia i psychologia w jednym miejscu.

Tylko 99 zł za rok.
Czytaj o tym, co dla Ciebie ważne.

Subskrybuj
gazeta
Biznes
Londyn uderza w Moskwę największymi sankcjami w historii
Biznes
Nowy prezes PGZ przyszedł z Grupy Azoty
Biznes
Prezes Grupy Azoty rezygnuje z funkcji
Biznes
Umowa USA-Wielka Brytania gotowa. UE zniecierpliwiona. Nowy papież z Ameryki
Biznes
Cyfrowa rewolucja w samorządach
Materiał Promocyjny
Między elastycznością a bezpieczeństwem