Reklama
Rozwiń

Asseco wdroży nowy system IT w Idea Getin Leasing

Dzięki ubiegłorocznej fuzji Idea Leasing i Getin Leasing powstała jedna z największych firm leasingowych w Polsce. Proces pełnej integracji obu spółek będzie trwał kilkadziesiąt miesięcy.

Aktualizacja: 30.05.2019 11:25 Publikacja: 30.05.2019 08:00

Za wdrożenie jednolitego systemu informatycznego, obsługującego procesy leasingowe obu spółek oraz dostosowanego do oczekiwań nowej organizacji, odpowiedzialne będzie Asseco Data Systems.

Integracja informatyczna jest jednym z najważniejszych zadań Idea Getin Leasing, której zarząd zdecydował się na współpracę z Asseco Data Systems. Stworzony przez Asseco system „LEO" umożliwi sprawne zarządzanie procesami leasingowymi, ich automatyzację oraz pozwoli na wdrażanie coraz bardziej zaawansowanych produktów dla korzystających z leasingu. Jest to pierwszy projekt informatyczny w polskim sektorze leasingowym o tak dużej skali wdrożenia.

Czytaj o tym, co dla Ciebie ważne.

Sprawdzaj z nami, jak zmienia się świat i co dzieje się w kraju. Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia, historia i psychologia w jednym miejscu.
Materiał Partnera
Transformacja energetyczna dla przedsiębiorstw na wyciągnięcie ręki
Biznes
UKE: Rynek telekomunikacyjny wyhamował. Rachunki w górę
Biznes
Roman Abramowicz sprzedał swój biznes Amerykanom. Od ręki dostanie 50 mln dolarów
Biznes
Samoloty FA-50 wreszcie z pociskami
Biznes
AI na Kongresie Statystyki Polskiej
Biznes
Nowy budżet UE, Niemcy naciskają na KE, Kanada stawia się Trumpowi