Reklama

Maserati wraca do Indii

Włoska grupa Fiat Chrysler Automobiles przygotowuje się do wznowienia sprzedaży w Indiach luksusowych aut Maserati po niemal 3 latach przerwy spowodowanej kłopotami z dawnym partnerem.

Publikacja: 15.07.2015 17:06

Maserati wraca do Indii

Foto: Bloomberg

Prezes Sergio Marchionne kontynuuje ambitne cele sprzedaży tej marki i innych w ramach planu ożywienia grupy przedstawionego w 2014 r. Zdecydowane wejście do Azji będzie kluczem do osiągnięcia przez grupę sprzedaży 78 tys. maserati rocznie około 2018 r.

- Indie to ważny strategiczny rynek dla nas, choć nie jest tak duży, jakim mógłby być pod względem wolumenu. Chcemy więc być na nim obecni bezpośrednio - oświadczył szef Maserati na Bliski Wschód, Afrykę i Indie, Umberto Cini.

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Biznes
Afera korupcyjna na Ukrainie, tania energia, Pekin puszcza oko do Madrytu
Materiał Promocyjny
Manager w erze AI – strategia, narzędzia, kompetencje AI
Biznes
Sebastian Kondracki: Bielik AI ma już milion pobrań. I w żadnym wypadku nie jest na sprzedaż
Patronat Rzeczpospolitej
Samodzielność to nowa waluta przyszłości
Biznes
Pożyczki z SAFE zagrożone, odwet Brukseli na Chinach i zwolnienie z relokacji
Materiał Promocyjny
Rynek europejski potrzebuje lepszych regulacji
Biznes
Afryka otwiera drzwi dla polskich firm. Rusza ekspansja
Materiał Promocyjny
Wiedza, która trafia w punkt. Prosto do Ciebie. Zamów już dziś!
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama