Reklama

Zmiany w nadzorze PGE

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie PGE dokonało zmian w radzie nadzorczej spółki. Odwołano dwoje członków i w ich miejsce powołano nowych.

Publikacja: 15.09.2015 10:43

Zmiany w nadzorze PGE

Foto: Bloomberg

Wśród odwołanych znalazła się przewodnicząca RN Barbara Dybek oraz członek rady, Krzysztof Trochimiuk. Zastąpili ich Marek Ściążko i Jacek Fotek.

Ściążko jest absolwentem Politechniki Śląskiej w Gliwicach Wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej. Obecnie jest Sekretarzem Naukowym w tym Instytucie oraz profesorem w Akademii Górniczo-Hutniczej na Wydziale Energetyki i Paliw. Był członkiem nadzoru Tauronu w okresie 2008-2015 r.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Biznes
Co dalej z prezesem UKE? Zanosi się na bezkrólewie
Biznes
Antydronowa gorączka, porozumienie ws. TikToka i chińskie elektryki z UE
Biznes
Polska wstrzymuje eksport z Chin, PGZ z licencją na amunicję 155 mm
Biznes
Politechnika Warszawska sprzedaje technologie
Biznes
Mercedes-Benz chce zarejestrować markę w Rosji. Dlaczego robi to teraz?
Reklama
Reklama