Arcus Comfort jest nowoczesnym rozwiązaniem opracowanym przez ekspertów firmy Arcus. Obejmuje biurowe drukarki laserowe i urządzenia wielofunkcyjne Kyocera oraz dodatkowym oprogramowanie do zarządzania drukiem. Dzięki odpowiedniemu zestawieniu obu tych składowych udało się stworzyć ekosystem przyjazny użytkownikowi i gwarantujący jeszcze większy komfort użytkowania systemu obiegu dokumentów, jednocześnie obniżając koszty druku. Nie musisz już dłużej martwić się dostępnością urządzeń, problemami z parametryzacją skanów czy zaawansowanymi ustawieniami, których przeciętny użytkownik nie rozumie. Wszystkie powyższe problemy rozwiązuje Arcus Comfort.

Funkcjonalności:

Wydruk podążający.


Wysyłasz wydruk na urządzenie, a ono okazuje się niesprawne? A może potrzebujesz pilnie wydrukować ważny dokument, a urządzenie jest zajęte i musisz czekać na swoją kolej? Rozwiązaniem jest funkcja wydruku podążającego. Wyślij swoją pracę na kolejkę „follow me” i wydrukuj ją na dowolnym urządzeniu w firmie! 

Wydruk bezsterownikowy.


Jak często zdarzało ci się, że już miałeś wychodzić z firmy i w ostatniej chwili dostałeś e-maila z załączonym dokumentem, który musiałeś pilnie wydrukować? Teraz już nie musisz wracać do biurka i uruchamiać komputera tylko po to, żeby puścić wydruk. Prześlij e-maila ze smartfona na specjalnie przygotowany adres e-mail i odbierz wydruk na dowolnie wybranym przez ciebie urządzeniu. 

Profile skanowania.

Autopromocja
CYFROWA.RP.PL

Jak cyfrowa rewolucja wpływa na biznes i życie codzienne

CZYTAJ WIĘCEJ


Masz dość ustawiania za każdym razem miejsca docelowego, formatu wyjściowego, rozdzielczości i wielu innych parametrów skanowanego dokumentu? Teraz już nie musisz! Przygotuj profile skanowania – faktury kosztowe, wnioski urlopowe, dokumentacja przetargowa czy jakikolwiek inny typ dokumentu – i jednym przyciskiem wyślij dokument z predefiniowanymi atrybutami! 

Szybki skan.


Potrzebujesz szybko zeskanować dokument, bez zagłębiania się w zaawansowane ustawienie parametrów? Podejdź do urządzenia, zautoryzuj się i jednym przyciskiem wyślij zeskanowany dokument na swoją skrzynkę e-mailową. Zanim podejdziesz do biurka, skan już będzie na ciebie czekał! 

Personalizacja panelu użytkownika.


Czy każdy użytkownik potrzebuje dostępu do wszystkich funkcji i zaawansowanych ustawień? A może z powodu nadmiaru parametrów jest im trudniej wykonać konkretną pracę? Spersonalizuj panel użytkownika tak, żeby wyświetlały mu się jedynie funkcje, z których korzysta i które są mu niezbędne. Wszystko, co konieczne na ekranie głównym, dostępne za pomocą jednego kliknięcia!

Artykuł powstał we współpracy z:

 oraz