Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 11.04.2021 12:00 Publikacja: 11.04.2021 11:42
Foto: AFP
Ateny
Foto: AFP
Rzym
Foto: AFP
La Baule
Foto: AFP
Wydmy La Teste-de-Buch, koło Zatoki Arcachon
Foto: AFP
Na wakacje do Egiptu, Turcji czy Hiszpanii można pojechać płacąc nawet ponad 60 proc. mniej niż wynosiła oryginalna cena. I nawet jeśli nie była specjalnie niska, to teraz zdecydowanie jest.
Te niskie ceny w tej chwili są z oferty last minute, czyli „na ostatnią chwilę". I zdecydowanie kuszą, zwłaszcza jeśli je porównamy z tym, co touroperatorzy proponują na sierpień, czy nawet drugą połowę lipca. A w tym przypadku rezerwacje rosną bardzo powoli.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Niektóre playlisty Spotify od dawna są solą w oku tureckich władz. Tytuły są prowokacyjne i obraźliwe, dlatego t...
Unia i Chiny zaostrzają retorykę handlową po wizycie chińskiego ministra spraw zagranicznych. W Polsce pojawia s...
Kolejne już w Rosji zagrabienie prywatnego majątku przez reżim. Tym razem chodzi o producenta złota. Działania K...
Przedsiębiorcy za Odrą obawiają się, że ewentualne wprowadzenie poboru dodatkowo zmniejszy dostępność siły roboc...
Amerykański Senat i Izba Reprezentantów przegłosowały „Big Beautiful Bill” Trumpa, branża logistyczna ostrzega p...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas