::"Puls Biznesu": Kompania Węglowa poszła na wojnę Chwiejący się gigant rzuca na rynek miliony ton węgla z hałd, a ceny spadają. Zyskuje gotówkę, ale czy to go uratuje? (Wydanie płatne)

::"Puls Biznesu": Wojna o terminal Rząd nie zamierza uginać się pod finansową presją włoskiego wykonawcy gazoportu. Ten zaś ma coraz mniej argumentów w ręku (Wydanie płatne)

::"Dziennik Gazeta Prawna": Unia wyprzedziła Rosję w dostawach gazu do Polski. Lutowy wynik to przełom W lutym otrzymaliśmy więcej surowca od zachodnich partnerów niż na podstawie kontraktu jamalskiego – wynika z danych operatora gazociągów, spółki Gaz-System. Hamowanie przez wschodniego sąsiada sprzedaży do Polski oraz tańszy surowiec na Zachodzie to wstęp do zmiany struktury naszego importu. (Wydanie płatne)

::"Parkiet": Nieprawidłowości przy gazoporcie NIK winą za opóźnienia przy budowie terminalu na skroplony gaz LNG w Świnoujściu obarcza państwowe spółki Gaz-System i Polskie LNG oraz...(Wydanie płatne)

::"Parkiet": Tania ropa pomaga Wzrost wydatków o 0,3 proc. odnotowano w styczniu po ich spadku o 0,1 proc. w poprzednim miesiącu. Dochody Amerykanów drugi miesiąc z rzędu wzrosły. (Wydanie płatne)