Reklama

Porsche inwestuje

Producent popularnych samochodów sportowych wyda do 2020 r. 1,1 mld euro na unowocześnienie głównych ośrodków produkcji i R&D w perspektywie nowych modeli

Publikacja: 15.07.2015 16:36

Porsche inwestuje

Foto: Bloomberg

W głównym zakładzie w Zuffenhausem na południu Niemiec powstanie nowy dział produkcji silników i karoserii, który w 2016 r. przejmie od Volkswagena produkcję serii Cayman dołączając ją do montowanych tam już modeli 911 i Boxter.

Założenia inwestycyjne są częścią rozumienia ogłoszonego przez kierownictwo grupy i przywódców związkowych mającego na celu zachowanie zatrudnienia w Zuffenhausen, w ośrodku badawczo-rozwojowym w Weissach i w dziale sprzedaży w Ludwigsburgu, gdzie łącznie pracuje ok.13 tys. ludzi.

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Biznes
Afera korupcyjna na Ukrainie, tania energia, Pekin puszcza oko do Madrytu
Materiał Promocyjny
Manager w erze AI – strategia, narzędzia, kompetencje AI
Biznes
Sebastian Kondracki: Bielik AI ma już milion pobrań. I w żadnym wypadku nie jest na sprzedaż
Patronat Rzeczpospolitej
Samodzielność to nowa waluta przyszłości
Biznes
Pożyczki z SAFE zagrożone, odwet Brukseli na Chinach i zwolnienie z relokacji
Materiał Promocyjny
Rynek europejski potrzebuje lepszych regulacji
Biznes
Afryka otwiera drzwi dla polskich firm. Rusza ekspansja
Materiał Promocyjny
Wiedza, która trafia w punkt. Prosto do Ciebie. Zamów już dziś!
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama