fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Zuzanna Dąbrowska

Komentarze

Ukarani za rock and roll

Źródłem szeroko manifestowanej wrogości do festiwalu w Kostrzynie są Jerzy Owsiak i coroczna akcja charytatywna Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Dąbrowska;

Analizy

Prezes zabrał PiS-owi triumf

Partia rządząca zdecydowanie wygrała wybory, ale cieszy się po cichu. Zajęta jest przygotowaniem nowych transferów socjalnych i szukaniem nowych twarzy na kolejną kampanię.

Dąbrowska:

Analizy

Niektóre sondaże były fałszywe

Badania opinii nie przewidziały precyzyjnie wyniku wyborów. Nikt nie zgadł, że w podziale mandatów udział wezmą tylko trzy listy: PiS, KE i Wiosna.

Dąbrowska:

Media

Amica ściga dziennikarkę

W piątek ma zapaść wyrok w precedensowej sprawie, jaką wytoczyła dziennikarce Annie Wilk prywatna spółka Amica SA z Wronek, z artykułu 212 k.k. dotyczącego zniesławienia.

Polityka

Postępowcy między gigantami

Ofiarą wojny na górze pada lewica, a jej argumenty socjalne i światopoglądowe używane są zarówno przez PiS, jak i Koalicję Europejską.

Historia

A kolor jego był czerwony

Jest taki kawałek lewicy w Polsce, przeciw któremu nikt nie śmie podnieść ręki. Odnosi się to zarówno do tradycji, jak i nielicznych wolnych meteorytów błąkających się po...

Dąbrowska:

Komentarze

Krowy plus, nauczyciele minus

Być może PiS liczy na to, że po tygodniu nieustannych poszukiwań opieki dla dzieci rodzice będą tak wściekli na nauczycieli, że na ich strajku władza nie straci.

Komentarze

Kolejny dzień ostatniej szansy

Stawianie się wzajemnie pod ścianą ma sens jako taktyka negocjacyjna, ale kiedyś trzeba powiedzieć „dosyć" i zakończyć rozmowy konkretem. Miejmy nadzieję, że tym końcem nie...

Dąbrowska:

Komentarze

Rząd wziął kurs na strajk

Nie było nowej propozycji ze strony rządu dla nauczycieli. Widmo strajku w czasie egzaminów szkolnych nabrało kolorów i wyrazistości.

Dąbrowska:

Analizy

Solidarność bez sentymentów

PiS może oskarżać ZNP o „robienie polityki". O co jednak oskarży Solidarność, kiedy ta przystąpi do głodówki i protestów w całym kraju?

REKLAMA
Example Alt
eWydanie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA