fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Zuzanna Dąbrowska

Analizy

W Polsce są dwa światy

Myśląc o losach następnego pokolenia, Polacy najbardziej obawiają się konsekwencji zmian klimatycznych - wynika z sondażu

500+ jest jedynym projektem PiS, który jest pozytywnie oceniany przez wyraźną większość badanych.

Dąbrowska:

Komentarze

Po co komu takie państwo

Rządzący wybrali zaniechanie. Umyli ręce i zdali się na sąd boży, tzn. luksemburski Trybunał. Teraz z kolei odpowiedzialność spadnie na sądy.

Komentarze

W imię czego ZNP miałby kłamać?

Wpisywanie strajku w kampanię wyborczą to dobry sposób na nagłośnienie nauczycielskich postulatów. Niech wyborcy zdecydują, jaką cenę PiS zapłaci za to, co dzieje się w polskich...

Polityka

Ziobro musi zbudować legendę

Ziobryści znaleźli się w narożniku. Imperium zbudowane w Ministerstwie Sprawiedliwości mocno się chwieje, a chętnych na jego przejęcie jest wielu.

Dąbrowska:

Analizy

Opozycja musi poszukać artystów

Platformie opłaca się postawić na takich kandydatów do Senatu, którzy ugrają jakieś „nadróbki" w stosunku do obecnego stanu posiadania PO.

Dąbrowska:

Analizy

Duża lewica może więcej

Na razie lewicowi liderzy usiłują ustalić formułę wspólnego startu

Budowanie koalicji to trudne zadanie. Ale jeśli SLD, Wiosna i Razem go nie wykonają, w Polsce powstanie system dwupartyjny.

Dąbrowska:

Komentarze

Nauczyciele głosują nogami

Absolwenci wyższych uczelni nie chcą uczyć w polskich szkołach. Bo w naszym systemie edukacji słabe jest wszystko: zarobki, warunki pracy, dobór kadr i sposób ich oceniania.

Dąbrowska:

Komentarze

Opozycja ma deadline

Liderzy PO i PSL powinni się uczyć techniki negocjacji od ulicznych sprzedawców na Bliskim Wschodzie, a punktualności od wydawców gazet.

Komentarze

Polityka jak na szkolnej wywiadówce

Niech się politycy nie łudzą: nie znajdą nagle wyborców, którzy uwiedzeni ich wizją kraju prezentowaną na ryneczku pochwycą polityka na ręce i głośno skandując jego imię,...

Dąbrowska:
REKLAMA
Example Alt
eWydanie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA