fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Zuzanna Dąbrowska

Komentarze

Senacka linia frontu

Na nic nie przydadzą się kurtuazyjne gesty prezydenta, jeśli PiS, używając maczet, będzie prowadził w Senacie wojnę i bojkotował marszałka Grodzkiego.

Dąbrowska:

Polityka

Samotność krótkodystansowca

Śmieszne są pomysły Polski na odegranie historycznej roli na Bliskim Wschodzie. Nie tylko nie mamy nic do zagrania, ale trudno nawet o rozmowę na temat zagrożenia wojną.

Dąbrowska:

Komentarze

Nawet mi ich nie żal

Podczas porannych głosowań w czwartek na sali sejmowej nie było 11 posłów Koalicji Obywatelskiej, 12 polityków Lewicy, 7 posłów z PSL–Kukiz’15 oraz 2 posłów Konfederacji. Gdyby...

Dąbrowska:

Polityka

Wolne sądy: presja ma sens

Reforma wymiaru sprawiedliwości budzi sprzeciw części społeczeństwa. Na zdjęciu: jeden z protestów

To może być ostatni taki zajazd PiS na pozycję wymiaru sprawiedliwości. Jeśli nie uda się zdyscyplinować sędziów i sprawić, by przełknęła to UE, dalszych prób nie będzie.

Dąbrowska

Komentarze

Rebranding na lewicy

Robert Biedroń udanie zakończył nieudany projekt polityczny, jakim okazała się Wiosna. Już na etapie budowania list wyborczych okazał się świetnym negocjatorem, który ułożył je...

Polityka

Jak rośnie Zbigniew Ziobro

Minister sprawiedliwości prowadzi wojnę ze środowiskiem sędziowskim, bo to szybko buduje jego pozycję w skrajnie konserwatywnym elektoracie.

Dąbrowska:

Komentarze

Prezes ustala nowe granice

Projekt zniesienia limitu 30-krotności składek ZUS ma politycznie same zalety. Stawia PiS po stronie ubogich emerytów, Koalicję Obywatelską po stronie najbogatszych, a lewicę...

Rząd PiS

Rząd ma stać z bronią u nogi

Musiało się wiele wydarzyć i zmienić, żeby rząd Zjednoczonej Prawicy nie zmienił się wcale. Jedyna nowość to dojmujące poczucie tymczasowości.

Dąbrowska:

Polityka

Polska otwarta na polityczne innowacje

Na międzynarodowy konkurs „Innowacje w polityce" napłynęły 402 projekty z całej Europy. W tym roku do berlińskiego finału zakwalifikowało się dziewięć projektów z naszego kraju.

Komentarze

Tusk musi się zmierzyć sam ze sobą

Donald Tusk

Decyzja o starcie w wyborach prezydenckich dla każdego polityka może być najtrudniejszą w życiu. Wygrana jest zasługą całego obozu politycznego. Klęska jest wyłącznie...

Zuzanna Dąbrowska:

Polityka

Lewice dwie, klub raczej jeden

Posłowie od Zandberga muszą rozstrzygnąć dylemat polityczny, organizacyjny i finansowy. Ale niezależnie od wyniku tę rozgrywkę wygrywa Włodzimierz Czarzasty.

REKLAMA
Example Alt
eWydanie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA