Anna Krzyżanowska

Prawnicy

Były wicedziekan radców w areszcie

Ireneusz D. w środę został odwołany z funkcji wiceszefa stołecznej okręgowej izby radców prawnych. Jest podejrzany w śledztwie nie związanym z działalnością korporacji.

Opinie

Aplikacje prawnicze: warto być upartym

O tegorocznych zmaganiach kandydatów do zawodów prawniczych, a także o tym, które uniwersytety najlepiej przygotowują do aplikacji i dlaczego spada zainteresowanie nią, z Iwoną...

Prawnicy

W Krakowie o jakości prawa

Prawo, gospodarka, współpraca międzynarodowa i sukcesy ministerialnych rozwiązań prawnych. Pod takimi hasłami upłynęło odbywające się w weekend w Krakowie Forum Prawo dla Rozwoju.

Forum Prawo dla Rozwoju

Wywiady

Blokowana budowa pod Wawelem

W miejscu niezagospodarowanego i zrujnowanego terenu powstaje unikalna inwestycja, która zachowa elementy starej zabudowy – mówi dyrektor zarządzający Angel Stradom Marcin...

Mieszkaniowe

Mieszkanie+ w Warszawie

Na blisko 15 -hektarowej działce przy ul. Karczunkowskiej powstanie osiedle, na którym znajdzie się ok. 2 700 mieszkań. Ich budowa ruszy wiosną 2019 r.

Radcowie

Radcowie o chmurach w kancelariach

„Chmura w kancelarii prawnej czy kancelaria prawna w chmurze?” To tytuł konferencji na którą zaprasza Krajowa Izba Radców Prawnych i jej komisja Wspierania Rozwoju Zawodowego.

Example Alt
eWydanie