fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Jacek Mysior

Giełda

Efektowne odrabianie strat na GPW

Na fali bardzo dobrych nastrojów na zagranicznych rynkach akcji krajowi inwestorzy z dużym zapałem przystąpili do kupowania przecenionych akcji. Efektem ich dominacji jest...

Giełda

Odreagowanie na giełdach

Początek nowego tygodnia przyniósł odreagowanie na giełdzie w Warszawie po najgorszym tygodniu od lat, w którym wyprzedaż sprowadziła główny indeks ponad 15 proc. w dół.

Giełda

Wirus zaatakował giełdy

Wyraźne pogorszenie nastrojów wywołane coraz większymi obawami inwestorów o skutki globalnej epidemii koronawirusa spowodowało wyprzedaż na giełdach.

Giełda

GPW: Wirus znów straszy

Początek nowego tygodnia nie przynosi poprawy nastrojów na warszawskim parkiecie. Pierwsze minuty sesji przebiegają pod znakiem kontynuacji przeceny głównych indeksów.

Giełda

Faworyci sezonu raportów na GPW

Nie dla wszystkich spółek z warszawskiego parkietu IV kwartał 2019 r. był udanym okresem. Które z nich przedstawią wyniki wyraźnie lepsze niż przed rokiem?

Giełda

Cały WIG20 pod kreską

Początek nowego tygodnia przynosi ochłodzenie nastrojów na giełdach. Pierwsze minuty handlu w Warszawie przebiegają pod znakiem spadków głównych indeksów.

Giełda

GPW: Małe spółki na fali

Spółki z warszawskiej giełdy radziły sobie ze zmiennym szczęściem. Mniejsze firmy znalazły się na celowniku kupujących, podczas gdy akcje potentatów z indeksu WIG20 miały...

Giełda

Małe spółki na celowniku

Akcje małych spółek dały zarobić w listopadzie. Eksperci liczą, że ostatni miesiąc tego roku również przyniesie zyski.

REKLAMA
Example Alt
e-Wydanie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA