fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Jacek Mysior

Giełda

WIG20 z nowym rekordem hossy

Z początkiem nowego tygodnia na warszawskim parkiecie utrzymały się pozytywne nastroje, dzięki czemu krajowe indeksy mogą kontynuować zwyżki.

Giełda

WIG20 znów powyżej 2 tys. pkt

Po rozczarowującym minionym tygodniu optymizm ponownie zawitał na warszawski parkiet, choć trakcie sesji nie brakowało obaw o jej końcowy wynik.

Giełda

Indeksy pod kreską

Pierwsza sesja nowego tygodnia nie przynosi poprawy nastrojów na warszawskim parkiecie. Pierwsze minuty poniedziałkowego handlu przebiegają pod znakiem kontynuacji przeceny...

Giełda

Poprawa nastrojów w Warszawie

Z początkiem nowego tygodnia negatywne emocje na warszawskiej giełdzie zostały wygaszone. Mimo mało obiecującego startu sesji, do głosu doszli kupujący.

Giełda

Kontynuacja odbicia na GPW

Pierwsze minuty handlu na warszawskim parkiecie przebiegają pod znakiem kontynuacji pozytywnego trendu z poprzednich sesji.

Giełda

Powiem optymizmu GPW

Inwestorzy handlujący na krajowym parkiecie ochoczo zabrali się za odkupywanie przecenionych akcji.

Giełda

Optymizm ciągnie w górę indeksy

Warszawska giełda skorzystała z lepszych nastrojów panujących na zagranicznych rynkach akcji. Prym wiodły największe spółki, notując efektowne wzrosty.

Giełda

Warszawa została w tyle

Inwestorzy handlujący w Warszawie nie wykorzystali okazji, jaką były wzrosty na zagranicznych giełdach. Wyłamały się małe spółki, które kontynuowały dobrą passę.

Giełda

Efektowne odrabianie strat

Początek tygodnia przyniósł odreagowanie na warszawskiej giełdzie po mocnej wyprzedaży z końcówki minionego tygodnia, choć sam początek sesji nie zapowiadał pozytywnego rozwoju...

Giełda

GPW: Zieleń na indeksach

Pozytywne nastroje nie opuściły krajowych inwestorów. Pierwsze minuty poniedziałkowego handlu na warszawskiej giełdzie przebiegają pod znakiem kontynuacji przedświątecznych zwyżek.

Giełda

COVID-19 znów straszy inwestorów

Początek nowego tygodnia nie przynosi poprawy nastrojów na warszawskim parkiecie. Pierwsze minuty sesji przebiegają pod znakiem kontynuacji ubiegłotygodniowej przeceny głównych...

Giełda

GPW: CD Projekt trzęsie indeksami

Początek nowego tygodnia na warszawskiej giełdzie przynosi spadki głównych indeksów, co jednak nie do końca odzwierciedla nastroje panujące wśród inwestorów. Kluczem do...

Giełda

Cofnięcie indeksów na GPW

Optymizm inwestorów z poprzedniego tygodnia okazał się ulotny. Pierwsze minuty poniedziałkowego handlu na warszawskim parkiecie przynoszą wyraźne cofnięcie indeksów.

Giełda

Czerwony początek sesji

W pierwszych minutach handlu na warszawskiej giełdzie większą aktywnością wykazali się sprzedający. Kwadrans po starcie środowych notowań indeks największych spółek WIG20...

REKLAMA
Example Alt
e-Wydanie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA