fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Jacek Mysior

Giełda

Przewaga pesymistów na GPW

Zapowiedziane zmiany OFE nie zrobiły pozytywnego wrażenia na inwestorach handlujących w Warszawie. Dodatkowym wyzwaniem było pogorszenie nastrojów na rynkach akcji z naszego...

Giełda

Tegoroczny szczyt na horyzoncie

WIG20 zyskał w środę 1 proc. i znów zbliżył się do 2400 pkt. Jeśli duże spółki utrzymają wzrostową formę, można oczekiwać, że kurs przebije niebawem tegoroczny szczyt 2420 pkt.

Giełda

Powiew optymizmu na GPW

Początek kwartału na warszawskiej giełdzie wypadł obiecująco. To w dużej mierze zasługa powrotu dobrej koniunktury na zagranicznych rynkach akcji.

Giełda

Zachowawcza postawa GPW

Inwestorzy w Warszawie z dużą ostrożnością podchodzą do kupowania akcji. W czwartek nie zmieniła tego nawet braku podwyżek stóp procentowych w tym roku w USA.

Biznes

Komornik wchodzi do Ursusa

Działający na wniosek PKO BP komornik sądowy przy Sądzie Rejonowym w Lublinie dokonał zajęcia ruchomości Ursusa obciążonych zastawami rejestrowymi.

Giełda

Wyniki w centrum uwagi inwestorów

Pierwsze minuty sesji w Warszawie przebiegają pod znakiem umiarkowanych zwyżek indeksów. Pół godziny po rozpoczęciu notowań indeks największych firm WIG20 notowany był prawie...

Biznes

Biznes gotów do lotów w kosmos

Kapsuła  Dragon zacumowała do Międzynarodo-wej Stacji Kosmicznej

Era komercyjnych lotów załogowych coraz bliżej. Najbliżej sukcesu wydaje się Space X, którego plany wykraczają daleko poza loty na orbitę.

Giełda

Zielona końcówka tygodnia na GPW

Po dwóch rozczarowujących sesjach na warszawskiej giełdzie znów powiało optymizmem. W końcówce tygodnia inwestorzy ochoczo zabrali się za odkupywanie przecenionych akcji.

Biznes

Śnieżka przejmuje na Węgrzech

Producent farb i lakierów zawarł ze spółką Lampo umowę nabycia udziałów w węgierskiej spółce Poli-Farbe Vegyipari. Za 80 proc. udziałów w węgierskiej spółce Śnieżka zapłaci...

REKLAMA
Example Alt
eWydanie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA