fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Katarzyna Kucharczyk

Absolwentka SGH, pisze o rynku kapitałowym

Giełda

Inwestorzy rzucili się na akcje Huuuge

Wpływy ze sprzedaży nowych walorów mogą sięgnąć 150 mln USD, a wartość całej oferty 1,5 mld zł. Cenę maksymalną ustalono na 50 zł. Czy oferta dla instytucji zostanie podniesiona?

Biznes

Ciekawy rok dla państwowych firm

W ostatnich kilku latach firmy kontrolowane przez skarb radziły sobie gorzej niż WIG, ale były i takie, które dały ponadprzeciętne stopy zwrotu. Jak będzie w 2021 r.?

Komentarze

Czy kolosy stać na bezstronność

Zablokowanie konta Donalda Trumpa przez Twittera uderzyło w technologicznego giganta. Jego mniejsi rywale zyskują, konkurencja na rynku powinna się zwiększyć – z korzyścią dla...

Kucharczyk

Komentarze

Polskie pomysły w cenie

Przybywa rodzimych firm, które pretendują do miana jednorożca, czyli startupu wartego co najmniej miliard dolarów. To powód do dumy, ale pamiętajmy: wycena rzecz względna.

Kucharczyk:

Biznes

Karuzela z transakcjami przyspieszyła

Od stycznia w Polsce przeprowadzono 229 przejęć. To o 27 proc. więcej niż w analogicznym okresie zeszłego roku – wynika z najnowszego raportu Fordaty i Navigatora.

Giełda

GPW: Powstanie nowy indeks giełdowy

Od kwietnia przyszłego roku GPW będzie publikować wskaźnik obejmujący spółki zaangażowane w działalność badawczo-rozwojową, prowadzoną we współpracy z Siecią Badawczą Łukasiewicz.

Finanse

ESEF budzi emocje

Sprawozdania finansowe za trwający rok obrotowy emitenci będą musieli sporządzić już w nowym formacie. Zdążą się przygotować na zmianę?

REKLAMA
Example Alt
e-Wydanie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA