fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Film

Skocz na ekstremalny Urlop

Łukasz Koński, Board & Kite
materiały prasowe
Pierwszy polski film szeroko opowiadający o naszej scenie "extreme" już w kinach. Snowboard, freesking, kitesurfing, wakeboard, bmx, downhill w wykonaniu najlepszych polskich zawodników
Joy Ride, Agencja Zooteka, Multikino oraz sponsor główny projektu Sony VAIO zapraszają na premiery filmu dokumentalnego "URLOP" przedstawiającego polską scenę sportów ekstremalnych. Film został zrealizowany na przestrzeni ostatnich miesięcy z udziałem czołowych przedstawicieli takich dyscyplin jak: snowboarding, freeskiing, BMX, downhill, kitesurfing oraz wakeboard.
Film to wspólna produkcja znanych w środowisku sportów extremalnych filmowców: Radka Drozdowicza oraz Piotra Kabata. Wspólnie wyreżyserowali, nakręcili i zmontowali dokument. Ujęcia do produkcji kręcono w kraju i zagranicą.
Film oraz jego premiery są częścią Sony VAIO Extreme Series. W ramach cyklu zorganizowano, aż 8 wydarzeń sportowych, które odbywały się na przestrzeni od marca do października.
W filmie wystąpili:
Łukasz Koński Board & Kite, ur. 1982 w Warszawie. Legenda polskiego kitesurfingu, jeden z pionierów tego sportu w Polsce. Zanim rozpoczął przygodę z latawcem, pływał na windsurfingu zdobywając w 1998 roku Wicemistrzostwo Świata. Mistrz Polski w kitesurfingu z roku 2001 oraz 2004. Srebrny medalista Mistrzostw Polski w Kite Wave 2011. Instruktor i organizator obozów kitesurfingowych w Polsce i zagranicą.
Maciek Kozerski ur. 1985 w Warszawie obecnie najlepszy wakeboardzista w Polsce. Czynnie uprawia, także kitesurfing, w którym odnosi sukcesy na całym Świecie. Zajmował miejsca w pierwszej dziesiątce zawodów w Chile, Knadzie, Brazyli i Niemczech.
Jan Krysztof ur. 1989 w Zakopanem, od 2004 roku uprawia narciarstwo freestyle'owe. Obecnie jeden z najlepszych sportowców tej dyscypliny w Polsce. Od lat plasuje się na podium Mistrzostw Polski: 2011 - 3 miejsce,2009 – 2 miejsce, 2010 - 2 miejsce, Mistrzostw Polski/ 1 miejsce w CFO ( Otwarte Mistrzostwa Czech). Jeździ dla marki Majesty.
Wojtek Pająk – ur. 1979 w Bielsku- Białej. Wielokrotny Mistrz Polski, medalista Mistrzostw Świata Juniorów. Jest postacią "legendą" polskiego snowboardingu, cieszącą się uznaniem nie tylko w kraju.
Szymon Syrzistie – ur. 1980 w Zakopanem. Pierwszy Mistrz Polski w zjeździe rowerowym. Jeden z prekursorów downhillu na terenie naszego kraju. Uczestnik wielu najważniejszych wydarzeń rowerowych na Świecie. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski.
Marcin Wróblewski – ur.1988 w Poznaniu. Na bmx'ie jeździ od 2002 roku. W tym czasie stawał 7 razy na podium w Mistrzostw Polski z czego 5-krotnie na najwyższym stopniu. Poza jazdą studiuje na Politechnice Poznańskiej, gra na basie w rock'n'rollowo-bmxowym zespole Spirala, starając się jak najczęściej zmieniać miejsce pobytu, bo jak sam przyznaje podróżowanie jest dla niego wielką inspiracją i hobby.
 
Miejsce: Multikino
Otwarcie sal: 19.15
Daty:
9.11 Poznań - ul. Królowej Jadwigi 51
10.11 Wrocław - Plac Grunwaldzki 22
16.11 Warszawa - ul. Złota 59
17.11 Zabrze - ul.Gdańska 18 23.11 Łódź - Ul. Piłsudskiego 5
24.11 Gdańsk - Al. Zwycięstwa 14
1.12 Kraków - ul. Dobrego Pasterza 128 + Afterparty DIVA MUSIC GALLERY ul. Św. Tomasza
Bilety w cenie 15 PLN dostępne w kasach Multikina.
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA