fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Akty prawne

Obowiązują od 15 marca 2011

ROZWÓJ WSI
- niektóre przepisy ustawy z 17 lutego 2010 r. o zmianie ustawy o płatnościach w ramach systemów wsparcia bezpośredniego oraz niektórych innych ustaw (DzU nr 36 z 2010, poz. 197)
- niektóre przepisy rozporządzenia ministra rolnictwa i rozwoju wsi z 11 marca 2010 r. w sprawie minimalnych norm (DzU nr 39 z 2010, poz. 211)
ZASADNICZA SŁUŻBA WOJSKOWA
- rozporządzenie Rady Ministrów  z 3 lutego  w sprawie określenia formacji uzbrojonych niewchodzących w skład Sił Zbrojnych, w których pełnienie służby jest równoznaczne ze spełnieniem obowiązku zasadniczej służby wojskowej (DzU nr 42, poz. 215)
MATERIAŁY WYBUCHOWE
- rozporządzenie ministra gospodarki z 18 lutego w sprawie sposobu prowadzenia prac z użyciem materiałów wybuchowych przeznaczonych do użytku cywilnego oraz podczas oczyszczania terenów (DzU nr 42, poz. 216) - czytaj więcej w artykule "Pracując z niewypałami, trzeba przestrzegać zasad"
UPOSAŻENIE POLICJANTÓW
-  rozporządzenie ministra spraw wewnętrznych i administracji  z 28 stycznia  zmieniające rozporządzenia w sprawie zasad otrzymywania i wysokości  uposażenia zasadniczego policjantów, dodatków do uposażenia oraz ustalania wysługi lat, od której jest uzależniony  wzrost uposażenia zasadniczego (DzU nr 42, poz. 220)
ODPADY/GRANICA
- rozporządzenie ministra spraw wewnętrznych i administracji z 14 lutego zmieniające rozporządzenia w sprawie wykazu przejść granicznych, którymi realizowane jest międzynarodowe przemieszczanie odpadów (DzU nr 42, poz. 221) - czytaj więcej w artykule "Z odpadami pojadą przez Grzechotki"
WSPARCIE BEZPOŚREDNIE
-  rozporządzenie ministra  rolnictwa i rozwoju wsi z  2 marca, zmieniające rozporządzenia w sprawie rodzajów roślin objętych płatnością uzupełniającą oraz warunków i trybu przyznawania oraz wypłaty płatności w ramach systemów wsparcia bezpośredniego (DzU nr 48, poz. 251)
ZDROWIE
-  rozporządzenie ministra  zdrowia, dwa z 18 lutego, zmieniające rozporządzenia w sprawie minimalnych wymagań dla:
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA