Aktualizacja: 21.08.2019 08:12 Publikacja: 21.08.2019 08:12
Foto: OIRP Warszawa
Na terenie całego kraju w sobotę, 28 września 2019 r., o godz. 11 po raz 14. zostaną przeprowadzone państwowe egzaminy wstępne na aplikacje prawnicze: adwokacką, radcowską i notarialną oraz po raz 12. państwowy egzamin wstępny na aplikację komorniczą.
Kandydaci na aplikantów będą rozwiązywali testy jednokrotnego wyboru. Egzaminy zostaną jednocześnie przeprowadzone w 21 miastach w Polsce. Od kilku tygodni wraz z Wydawnictwem CH Beck pomagamy w powtórce do egzaminu. Dziś publikujemy przypomnienie z procedury karnej.
Wiemy, że maturzyści i ósmoklasiści często pragną sprawdzić swoje odpowiedzi zaraz po zakończeniu egzaminu. Dzię...
Rzecznik Praw Pacjenta wypłaci pacjentowi najwyższą możliwą do przyznania sumę świadczenia kompensacyjnego z Fun...
Prokuratura ma już wyniki badań toksykologicznych Mieszka R., podejrzanego o bestialskie zabójstwo na Uniwersyte...
Wniosek o zmianę miejsca głosowania można składać już na 44 dni przed dniem wyborów, nie później jednak niż trze...
Rowerzysta, dojeżdżając do przejazdu rowerowego, nie ma pierwszeństwa. Zyskuje je dopiero, gdy znajdzie się już...
W debacie o rynku pracy nie można zapominać o człowieku. Ideałem dla większości pozostaje umowa o pracę, ale technologie i potrzeba elastyczności oferują nowe rozwiązania.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas