Reklama

Obowiązują od 20 września 2018 r.

Publikacja: 20.09.2018 02:00

• rozporządzenie ministra obrony narodowej z 24 sierpnia 2018 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie mianowania na stopnie służbowe funkcjonariuszy Służby Wywiadu Wojskowego (DzU z 5 września 2018 r., poz. 1718)

• rozporządzenie ministra obrony narodowej z 24 sierpnia 2018 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie szczegółowych zasad i trybu szkolenia zawodowego funkcjonariuszy Służby Wywiadu Wojskowego (DzU z 5 września 2018 r., poz. 1719)

• rozporządzenie ministra spraw wewnętrznych i administracji z 31 lipca 2018 r. w sprawie nadania osobowości prawnej Stowarzyszeniu Chrystusa Króla i Maryi Matki Królowej (DzU z 5 września 2018 r., poz. 1721)

• ustawa z dnia 20 lipca 2018 r. o zmianie ustawy – Prawo wodne oraz niektórych innych ustaw – z wyjątkiem niektórych przepisów (DzU z 5 września 2018 r., poz. 1722)

• rozporządzenie ministra spraw wewnętrznych i administracji z 28 sierpnia 2018 r. w sprawie ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków funkcjonariuszy Służby Ochrony Państwa (DzU z 5 września 2018 r., poz. 1724)

Reklama
Reklama

• rozporządzenie Rady Ministrów z 17 września 2018 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy finansowej uczniom na zakup podręczników i materiałów edukacyjnych (DzU z 19 września 2018 r., poz. 1796)

Nieruchomości
Ceny transakcyjne nieruchomości już jawne. Rejestr otwarty dla wszystkich
Materiał Promocyjny
AI to test dojrzałości operacyjnej firm
Prawo w Polsce
Karta wędkarska. Jak i gdzie ją wyrobić? Ile to kosztuje?
Samorząd
W kominkach można palić, ale nie wszędzie i nie we wszystkich
Praca, Emerytury i renty
13. emerytura nie dla każdego. Ci seniorzy nie otrzymają świadczenia
Materiał Promocyjny
ROP na zakręcie. Bez kompromisu się nie uda
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama