fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Za granicą

Wyspa u wybrzeży Australii na sprzedaż. Eko-raj za luksusową cenę

materiały prasowe
Pumpkin Island, ekologiczny raj dla turystów u wybrzeży Australii został wystawiony na sprzedaż. Za bardzo luksusową cenę.

Wyspa, która ma powierzchnię ponad 7 hektarów, została wystawiona na sprzedaż za 25 mln dolarów australijskich, czyli prawie 67 mln złotych. Ostatni raz zmieniła właścicieli w 2003 roku.

Pumpkin Island znajduje się zaledwie 14 kilometrów od wybrzeża Queensland. Na wyspie jest pięć domów wakacyjnych, w których do dyspozycji gości są m.in. sala zabaw, biblioteka i bar z częścią rekreacyjną. Wyspa słynie z tego, że jest ekologicznym rajem turystycznym, gdzie oferowane są luksusowe wakacje a posiłki gotuje na indywidualne zamówienie uznany szef kuchni.

Na wyspie nie ma dróg i samochodów, można się na nią dostać specjalną łodzią albo helikopterem. Jednorazowo może przyjąć 34 gości.

Wyspa Pumpkin Island jest częścią archipelagu niewielkich siedemnastu wysp, ale tylko ona jest własnością prywatną. Znajduje się w obrębie Wielkiej Rafy Koralowej, a poza ciszą i spokojem jej atrakcjami są żółwie, wieloryby oraz tropikalne ryby i ptaki.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA